PARTNER PORTALU
Klasyczna kuchnia w jasnych kolorach

Klasyczna kuchnia w jasnych kolorach

Autor: ut
18 lip 2019 07:41

O klasycznie urządzonym wnętrzu z pewnością można powiedzieć jedno: nigdy nie wyjdzie z mody. Sięgając po tradycyjną elegancję, warto zadbać o wszystkie elementy wyposażenia. Kuchnie w stylistyce klasycznej urzekając finezją, ponadczasowym pięknem i wysmakowaną elegancją.

Wnętrza w stylu klasycznym rządzą się swoimi regułami, nie ulegając nowinkom modowym. Choć pozostają na obrzeżach głównych trendów lansowanych przez designerów, trudno odmówić im ponadczasowego uroku. Ich piękno się nie starzeje, a moda na kuchnie klasyczne nie przemija wraz z pojawianiem się kolejnych, coraz bardziej odmiennych stylistycznie trendów.

Styl klasyczny to styl, w którym liczą się detale - dekoracyjne uchwyty, ozdobne ramiaki i frezowania, szklane witryny często z dodatkowym zdobieniem w postaci szprosów. To one budują jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat tych kuchni. Kuchnie klasyczne wymagają specjalnej oprawy, bo to ona nadaje im przysłowiowego „smaczku”.

Na rynku dostępny jest cały arsenał dodatków, dzięki którym można tworzyć mocno spersonalizowane wnętrza z charakterem - zaczynając od frontów z dekoracyjnymi frezowaniami, ozdobnych uchwytów lub stylizowanych gałek czy wreszcie wkomponowanych w zabudowę szafek z witrynami, które są niezwykle atrakcyjne wizualnie. Z tą stylistyką doskonale harmonizują blaty inspirowane rysunkiem drewna lub naturalnych kamieni. Do tak zaaranżowanej kuchni warto dobrać nawiązujący do jej charakteru sprzęt AGD. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także