×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Najpiękniejsze kuchnie w bloku. 20 zdjęć

Najpiękniejsze kuchnie w bloku. 20 zdjęć

Autor: Urszula Tatur
30 sty 2018 07:35
Aktualizacja: 31 sty 2018 08:25

Kuchnia w bloku nie musi być brzydka i ciasna. Zobaczcie najpiękniejsze aranżacje minionego roku.

Kuchnia jest postrzegana jako serce domu – przygotowuje się w niej posiłki i toczy dyskusje w rodzinnym gronie. Dlatego musi być być ona efektywnie i pomysłowo zagospodarowana. Na szczęście kuchnia o małym metrażu też może być funkcjonalna. Nie trzeba remontu, by zyskać miejsce w każdej kuchennej przestrzeni. Wystarczy odpowiednia aranżacja, dobrze dobrane rozwiązania meblowe oraz kilka trików dotyczących kolorów, dodatków i faktur. Efektem będzie płynny ruch, wygoda i poczucie kuchennej swobody.

Kuchnia w bloku musi być urządzona w taki sposób, aby oddawała jak najlepiej charakter całego mieszkania, a co za tym idzie również i nasz. W związku z tym, warto zrezygnować z byle jakich dodatków czy zbędnych elementów designu, bez których spokojnie moglibyśmy się obejść i które nie są tak bardzo istotne. Postawmy na takie części wyposażenia kuchennego, które rzeczywiście są w naszej opinii ważne i potrzebne, pamiętając także o tym, że motyw urządzania kuchni tylko biorąc pod uwagę aspekt funkcjonalności to już niedzisiejsze myślenie. Teraz równie bardzo jak praktyczność liczy się także i kwestia wizualna.

Współcześni lokatorzy nauczyli się, że dom to wizytówka porządnego gospodarza, więc nie ma mowy o półśrodkach. Kuchnia nowoczesna to taka, która pasuje do domowników oraz panujących wśród nich zwyczajów i nawyków. Tym samym śmiało można rzec, iż jest to wnętrze indywidualnie urządzane, ale nie pomijane, jeżeli chodzi o aspekt dekoracyjności.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także