×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna kuchnia. Tak wyposażysz szafki

Nowoczesna kuchnia. Tak wyposażysz szafki

Autor: Urszula Tatur
04 kwi 2018 15:58
Aktualizacja: 04 kwi 2018 20:32

Nowoczesna kuchnia pełni wiele funkcji. Służy przygotowywaniu posiłków, gotowaniu, sprzątaniu, ale też zastępuje tradycyjna spiżarkę.

Jak wygospodarować maksimum miejsca na przechowywanie zapasów żywności i naczynia, pamiętając jednocześnie o tym, aby zachować przestrzeń na urządzenia AGD i blat roboczy? Z pomocą przychodzą sprawdzone systemy, które ułatwiają zarządzanie nawet niewielką przestrzenią.

Przede wszystkim warto skorzystać z pojemnego i elastycznego systemu carg. Pakowne cargo zapewnia doskonałą widoczność i dostęp do zawartości z obu stron. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby płynnym ruchem wysunąć całą zawartość na zewnątrz. Co istotne, system taki może być z powodzeniem stosowany szczególnie w przypadku wąskich wnęk, nawet o szerokości 15 mm. Dzięki temu można zagospodarować praktycznie każde miejsce w kuchni.

Wyciąg to z kolei propozycja do szafek podblatowych. Dzięki temu, że wyciąg mocowany jest do frontu, można jednym ruchem wysunąć zawartość całej szafki na zewnątrz. Rama i prowadnice ukryte są pod półkami i umożliwiają dostęp do przechowywanych produktów z obu stron. Wyciąg to najbardziej praktyczny pomysł na efektywne zagospodarowanie wąskich przestrzeni podblatowych.

Na rynku dostaniemy także niezwykle obszerne systemy narożne, które łączą optymalne wykorzystanie przestrzeni z przejrzystością i komfortem korzystania. Dzięki wysuwanym półkom cała zawartość narożnika wyjeżdża na zewnątrz szafki. Każda półka może być z osobna wysunięta na zewnątrz, a dostęp z góry umożliwia komfortowe korzystanie i szybkie wyjmowanie zawartości. Półki wysuwane są na niezależnych ramionach. Mogą udźwignąć aż 25 kg. Nawet nierównomierne rozłożenie ciężaru nie wpływa na płynność pracy systemu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także