PARTNER PORTALU
Stylowo w kuchni. 20 pięknych zdjęć

Stylowo w kuchni. 20 pięknych zdjęć

Autor: ut
22 lut 2019 09:40

Styl klasyczny wraca do mody. Ma jednak nową, utrzymaną w duchu skandynawskim szatę. Bieli i szarości zdominowały stylowe kuchnie. Zobaczcie 20 pięknych zdjęć.

Kuchnia klasyczna nie ulega zmieniającym się modom czy trendom. Jej uroda nie przemija z biegiem lat, a funkcjonalność niczym nie odbiega od współczesnych standardów. Za klasycznym obliczem kryją się bowiem nowoczesne rozwiązania, które dodatkowo zwiększają jego atrakcyjność.

Kuchnia klasyczna to nie tylko biel i dekory drewna utrzymane w tonacjach ciepłych beżów i brązów. Na rynku dostępna jest cała gama kolorów frontów dedykowanych do tego typu przestrzeni. Dzięki temu możemy dowolnie personalizować jej wystrój. Mając do umeblowania dużą powierzchnię możemy pokusić się o ciemniejsze wykończenia mebli, czy też wybrać elegancką czerń. Mniejszą czy słabiej doświetloną kuchnię rozjaśnią szafki w jasnym beżu, różnych odcieniach kremowego czy zgaszonej bieli. Dla niezdecydowanych strzałem w dziesiątkę może okazać się wybór drewna, które sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Kuchnia klasyczna to przede wszystkim efektowna forma oraz aranżacyjne detale. Tu liczy się każdy szczegół, a ilość dekoracyjnych zdobników nie podlega ograniczeniom. Zabudowę meblową w tym stylu wyróżniają ozdobne ramiaki, dekoracyjne frezowania frontów oraz szklane witryny z dodatkowymi zdobieniami w postaci szprosów. Kompozycję meblową zamykają blaty wykonane ze szlachetnych materiałów – drewna lub kamienia. Klasyczny charakter zabudowy meblowej podkreśli również wyposażenie – stylizowane sprzęty kuchenne, ceramiczny zlewozmywak czy bateria z kurkami.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także