PARTNER PORTALU
Szara kuchnia w klasycznej aranżacji. Dużo pięknych zdjęć

Szara kuchnia w klasycznej aranżacji. Dużo pięknych zdjęć

Autor: ut
19 sie 2019 10:13

Kuchenny szyk i elegancja! Modna szarość doskonale komponuje się z drewnem i kamieniem, tworząc harmonijną i bardzo gustowną całość. To synonim klasycznej i ponadczasowej elegancji.

Kuchnia urządzona w szarościach wcale nie jest nudna. Choć sama szarość jest barwą neutralną, wypada niezwykle efektownie w aranżacjach kuchennych, umiejętnie wydobywając ich subtelny urok i dyskretną elegancję.

Szarość ma stałe miejsce w kanonie modnych aranżacji, ponieważ jej uniwersalne piękno się nie starzeje. Ponadczasową urodę szarej zabudowy kuchennej pomogą wydobyć aranżacyjne detale: szarość bardzo dobrze łączy się z drewnem i kamieniem, efektownie wypada również z wyrazistymi akcentami w mocnych, żywych kolorach.

Szara kuchnia jest niezwykle elegancka i łatwa w utrzymaniu w czystości. Zarówno dobrze się prezentuje i wygląda znakomicie na ścianach i meblach. Postaw na meble w odcieniach szarości. Podkreślą elegancję i dobry smak, a ich ponadczasowy urok się nie starzeje. Minimalistyczny unikolor, piękne drewno a może szykowny marmur - modna szarość w nowoczesnych wnętrzach kuchennych przybiera różne oblicza. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także