PARTNER PORTALU
Wybieramy sprzęty do kuchni. Dużo zdjęć, praktyczne porady

Wybieramy sprzęty do kuchni. Dużo zdjęć, praktyczne porady

Autor: ut
01 lip 2019 09:26

W kuchni wszystko musi grać. Dobrą organizację pracy oraz wyśmienity efekty kulinarne pomogą osiągnąć odpowiednio dobrane sprzęty kuchenne.

Kuchnia szyta na miarę to nie tylko meble i materiały, ale także dopasowany do indywidualnych potrzeb sprzęt AGD, zlewozmywak i bateria. By w pełni korzystać z ich możliwości warto wybrać urządzenia z metką smart. Inteligentne funkcje ułatwią codzienne prace w kuchni, a nowoczesne technologie zapewnią energooszczędność. Do tego, dzięki przemyślanej koncepcji wzorniczej doskonale się prezentują.

Nowoczesne sprzęty kuchenne pozwalają urządzić nawet na najmniejszej przestrzeni kuchnię wyposażoną jak w restauracji. Wielofunkcyjne piekarniki o zwiększonej pojemności wyposażone są w funkcje gotowania na parze, a także pozwalają przygotowywać różne potrawy jednocześnie beż przenika się smaków i aromatów. Płyty grzewcze typu domino pozwalają stworzyć pozwalają stworzyć profesjonalną strefę gotowania, a nowoczesne lodówki nie tylko zadbają o świeżość przechowywanych produktów, ale też przypomną, kiedy należy uzupełnić zapasy. Ważną rolę odgrywają także okapy, które coraz częściej przypominają małe dzieła sztuki.

Także w strefie zmywania warto pokusić się o nowoczesne rozwiązania technologiczne i wzornicze. Do nich należą wykonane z atrakcyjnych wizualnie, ale i wysoce odpornych na działanie czynników zewnętrznych materiały, takie jak stal szlachetna, szkło hartowane, a przede wszystkim granit i ceramika, która po latach wraca do kuchennych aranżacji. Warto też zabrać o „sprytną” baterię kuchenną. Dostępne na rynku modele nie tylko pięknie się prezentują, ale też wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji. Pamiętajmy, że strefa zmywania może zapewnić dodatkowe miejsce do kuchennych prac. Stworzyć je pomogą specjalny systemy organizacji strefy zmywania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także