×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
12 pomysłów na nowoczesną kuchnię z jadalnią

12 pomysłów na nowoczesną kuchnię z jadalnią

Autor: Urszula Tatur
Dodano: 09 lut 2018 14:12
Zaktualizowano: 09 lut 2018 14:15

Kuchnia połączona z jadalnią wraca do łask. Zobaczcie jak ją urządzić.

Kuchnia z jadalnią to miejsce, gdzie można spokojnie usiąść, napić się kawy i zjeść posiłek. Można też porozmawiać, czy odrobić lekcje z naszym dzieckiem. Jadalnia jest bowiem takim miejscem w domu, gdzie spędzamy wspólnie czas. Spożywamy posiłki, rozmawiamy. Jadalnia powinna być obowiązkowym miejscem w każdej kuchni, bez względu na jej wielkość. Jadalny kącki pozwala się wyciszyć i w spokoju zjeść ulubiony obiad. Jak poradzić sobie z jego urządzeniem ?

To, jaka będzie nasza jadalnia zależy w główniej mierze od wielkości naszego pomieszczenia kuchennego. Im więcej miejsca i przestrzeni – tym więcej możliwości i łatwiej nam będzie zaaranżować jadalnię. W sytuacji kiedy nasza kuchnia jest naprawdę duża, nie musimy ograniczać się co do wielkości stołu, ilości krzeseł, czy jego odległości od zabudowy kuchennej.

Duża kuchnia to duże możliwości i zero jakichkolwiek ograniczeń. Jedyne o co musimy się martwić to tylko, żeby stół nie był zbyt oddalony od części kuchennej – najlepiej aby znajdował się w takiej odległości, aby komunikacja między ludźmi przy stole i przy blacie roboczym była możliwa.

W małej kuchni nie musimy rezygnować z jadalni – tutaj jej aranżacja będzie wymagała nieco więcej zachodu, jednak wszystko da się dobrze zaplanować. Wprawdzie będzie nieco mniejsza, jednak dobra analiza dostępnej przestrzeni pozwoli dopasować nam odpowiedni stół tak, aby 'wszystko grało'.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także