PARTNER PORTALU
Biała kuchnia na wysoki połysk. 12 pięknych zdjęć

Biała kuchnia na wysoki połysk. 12 pięknych zdjęć

Autor: Urszula Tatur
22 gru 2017 08:27

Biała kuchnia na wysoki połysk - zobaczcie jak ją urządzić.

Biel jest kolorem czystym, świeżym i lekkim. Dlatego tak bardzo lubimy stosować ją we wnętrzach. Stanowi ona nie tylko doskonałe tło dla aranżacji właściwie każdej przestrzeni, ale też stanowi ciekawy dekor jako kolor mebli czy sprzętów. To barwa, która nie tylko nada pomieszczeniu lekkości i delikatności, ale też odświeży jego wygląd. Poza tym biel doskonale podkreśli charakter kreowanej przestrzeni, a co najważniejsze – optycznie ją powiększy.

Efekt ten podwoimy stawiając na wykończenie w wysokim połysku. Kuchnia na wysoki połysk to niezwykle efektowne rozwiązanie. Polecane zwłaszcza do kuchni otwartych na salon. Doskonale bowiem sprawdza się w funkcji reprezentacyjnej, stając się biżuteryjnym akcentem całej strefy dziennej.

Lakierowane na wysoki połysk fronty szafek kuchennych cieszą się ciągle duża popularnością. Najmodniejsze są oczywiście w białej kuchni. Doskonale bowiem podkreślają krystaliczną czystość tej barwy. Wydobywając jej lekkość, świeżość i elegancję, podkreślają salonowy charakter kuchni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także