×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Biała kuchnia. Najlepsze pomysły do bloku. Świetne zdjęcia!

Biała kuchnia. Najlepsze pomysły do bloku. Świetne zdjęcia!

Autor: Urszula Tatur
25 sie 2021 10:04

Biała kuchnia od pewnego czasu jest prawdziwym hitem! Białe meble są piękne, nowoczesne, po prostu robią wrażenie, a do tego optycznie powiększają przestrzeń. Zobaczcie jak prezentują się w kuchni w bloku.

Niezależnie od tego, czy mała kuchnia jest otwarta na salon, czy też stanowi wyodrębnione, zamknięte pomieszczenie – warto urządzić ją w taki sposób, by z jednej strony jak najpełniej wykorzystać dostępną przestrzeń, z drugiej – optycznie ją powiększyć. W tym ostatnim pomoże biel.

Nic nie wskazuje na to, żeby białe kuchnie wyszły z mody. O ich niesłabnącej popularności decydują atuty bieli: jest efektowna, świeża, elegancka i ponadczasowa. Niepodważalną zaletą koloru jest uniwersalność – to właśnie biel daje najwięcej możliwości aranżacyjnych i doskonale współgra z zabudową meblową w każdym stylu.

Białe fronty szafek prezentują się elegancko, dodają wnętrzu świeżości i charakteru. Sprawiają, że wnętrze wydaje się jeszcze bardziej czyste i zadbane, a przy tym są na tyle uniwersalne. Kolor ten także sprawia, że nawet niewielkich rozmiarów pomieszczenie staje się optycznie bardziej przestronne i co ważne – naprawdę łatwo je utrzymać w czystości.

Charakter białej zabudowy meblowej można dopasować do wymarzonego stylu poprzez odpowiedni dobór frontów. Odmienny  wygląd zapewnią fronty w wykończeniu matowym lub w wysokim połysku. Decydując się na fronty o minimalistycznej, gładkiej powierzchni osiągniemy inny efekt, niż w przypadku mebli z frontami stylizowanymi, z dekoracyjnym ramiakiem czy frezowaniem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także