PARTNER PORTALU
Biała kuchnia. Najlepsze pomysły na urządzenie. Zobacz zdjęcia

Biała kuchnia. Najlepsze pomysły na urządzenie. Zobacz zdjęcia

Autor: Urszula Tatur
14 wrz 2021 10:25

Biała kuchnia nie wychodzi z mody. Jest uniwersalna i ponadczasowa, dlatego sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jak ją urządzić? Zobaczcie nasze propozycje.

Biel, obecna od wielu sezonów w aranżacjach kuchennych, obroniła swoją pozycję, wygrywając rywalizację z ciemnymi wybarwieniami. Nadal cenimy jej świeżość i uniwersalność. Wybór bieli dla wielu posiadaczy kuchni jest oczywisty. Biała kuchnia to taki „aranżacyjny pewniak” prezentuje się świeżo i bardziej przestronnie, jest szykowna i elegancka. 

Biel jest kolorem czystym, jasnym i niezwykle subtelnym. Stanowi ona nie tylko doskonałe tło dla aranżacji całej przestrzeni, ale też idealnie sprawdzi się jako kolor mebli, a nawet sprzętów AGD. To barwa, która nie tylko nada pomieszczeniu lekkości i delikatności, ale też odświeży jego wygląd.

Białe fronty szafek prezentują się niezwykle elegancko - bez względu na to czy wybierzemy wykończenie w połysku, czy w macie. Decydując się na białe szafki kuchenne, mamy praktycznie nieograniczone możliwości doboru kolorów ścian, podłóg i blatów, a także dodatków. Dodatkowo biały kolor odbija światło, dzięki czemu w pomieszczeniu takim większość osób czuje się dobrze i komfortowo. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także