PARTNER PORTALU
Biała kuchnia. Tak urządzisz ją w klasycznym stylu. Piękne zdjęcia!

Biała kuchnia. Tak urządzisz ją w klasycznym stylu. Piękne zdjęcia!

Autor: Urszula Tatur
13 lip 2021 16:03

Podobają nam się kuchnie, w których prosty wystrój idzie w parze z przytulnością, a funkcjonalność łączy się z ponadczasową estetyką. Jak urządzić kuchnię, która oprze się upływowi czasu? Z pomocą przyjdzie biel i klasyczne fronty.

Biała kuchnia nie wychodzi z mody. Jest synonimem elegancji i ponadczasowości. Biel kojarzy się także z czystymi, miłymi dla oka wnętrzami. Wnosi do kuchni świeżość i ład stylistyczny. Niepodważalną zaletą koloru jest uniwersalność – to właśnie biel daje najwięcej możliwości aranżacyjnych i doskonale współgra z zabudową meblową w każdym stylu.    

Piękno bieli jest ponadczasowe, dlatego kuchnia w tym kolorze będzie nas cieszyła przez lata. Biel stwarza również najwięcej możliwości aranżacyjnych, ponieważ dobrze komponuje się z całą gamą kolorów i dekorów. Z łatwością poddaje się odświeżającym zmianom stylistycznym - wystarczy zmienić kolor dodatków, aby odmienić wygląd kuchni.

Decydując się na modną, prostą zabudowę meblową z białymi frontami możemy złagodzić wrażenie zbytniej sterylności ocieplając wizerunek kuchni niezawodnymi frezowaniami. Fronty frezowane są bardziej dekoracyjne od gładkich powierzchni, co pozwala uatrakcyjnić bryłę mebli. To również ciekawy sposób na nadanie meblom bardziej spersonalizowanego charakteru. 

We wnętrzach, w którym harmonijnie połączono biel i atrakcyjne frezowania na frontach, nie ma przepychu, jest za to niewymuszona elegancja, subtelny urok i pełna harmonii atmosfera. Kuchnie tak urządzone urzekają wrażeniem świeżości, przejrzystością i aranżacyjną lekkością.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także