Klasyka w nowoczesnym wydaniu. 10 pomysłów na kuchnię

Klasyka w nowoczesnym wydaniu. 10 pomysłów na kuchnię

Autor: ut
08 maj 2019 09:28

Kuchnia klasyczna nie musi być nudna. Przedstawiamy modele, które tchną w nią ducha nowoczesności.

Szukając mebli do kuchni, stoimy przed trudnym wyborem: stonowana klasyka czy oryginalna nowoczesność? W takiej sytuacji warto poszukać rozwiązań, które z jednej strony prezentują typową elegancję, z drugiej – zaskakują nowatorskim akcentem.

Często mamy błędne przekonanie, że to co klasyczne jest niemodne i stare. Tymczasem klasyka to połączenie tradycji z komfortem. Wystroje klasyczne posiadają zarówno elementy bardziej nowoczesne jak i funkcjonalne. Jest to taki swoisty mix wygody i nowoczesności, który niewiele ma wspólnego z nudą i kiczowatością. Dzisiejsza klasyka to doskonałe połączenie różnych materiałów, które perfekcyjnie tworzą jedną całość.

Innowacyjne podejście do klasycznie zaaranżowanych wnętrz to także sięganie po ekstrawaganckie kolory, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla nowoczesnych aranżacji. Subtelne pastele, ekstrawagancka czerń, a nawet biel i szarości dodają klasycznym kuchniom charakteru. Zaawansowane technologicznie sprzęty AGD oraz wyposażenie wpisują styl klasyczny w konwencje aranżacyjne XXI wieku.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także