PARTNER PORTALU
Kuchnia częściowo przysłonięta. 20 pięknych zdjęć

Kuchnia częściowo przysłonięta. 20 pięknych zdjęć

Autor: Urszula Tatur
28 lut 2018 08:16

Kuchnia częściowo przysłonięta to rozwiązanie dla tych, którzy nie do końca są przekonani do atutów przestrzeni otwartej, lecz mimo to lubią urządzać zgodnie z trendami i cieszyć się z uroków nowoczesnej przestrzeni.

Kuchnia otwarta na salon i jadalnię to standard w większości polskich domów. Te popularne rozwiązanie sprawdza się zarówno na małych, jak i dużych przestrzeniach, a do tego pozwala cieszyć wszelkimi urokami pięknie zaaranżowanej otwartej strefy dziennej. Pozwala też zachować bezpośredni kontakt między domownikami a osobą przygotowującą posiłki.

CZYTAJ TEŻ: Jak oddzielić kuchnię od salonu?

Co jednak zrobić, gdy nie do końca odpowiada nam widok brudnych naczyń z naszej niezwykle eleganckiej kanapy czy też zdarzy się niespodziewana wizyta właśnie gdy jesteśmy w trakcie przygotowywania obiadu dla całej rodziny? Dla tych wszystkich, którym przeszkadza kuchenny harmider nieodłącznie związany z codziennym przygotowywaniem posiłków, doskonały rozwiązaniem będzie częściowe przysłonięcie kuchni.

Kuchnię można przysłonić na wiele sposobów. Należą do nich przesuwne drzwi, dodatkowe ścianki o niewielkich gabarytach czy też zabudowy meblowe, jak wyspa czy półwysep. Można też tak rozplanować układ pomieszczeń, by pozostawić kuchnię otwartą, nie widoczną jednak z salonu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także