PARTNER PORTALU
Kuchnia dla rodziny. 20 pięknych zdjęć

Kuchnia dla rodziny. 20 pięknych zdjęć

Autor: Urszula Tatur
28 gru 2017 09:03

Święta to czas, gdy intensywnie skupiamy się na życiu rodzinnym. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was garść pięknych zdjęć kuchni stworzonych z myślą o rodzinie. Zobaczcie jak je urządzić.

Kuchnia stworzona z myślą o rodzinie nie musi od razu być duża i przestronna. Wystarczy, że będzie dobrze zorganizowana, a co za tym idzie praktyczna i funkcjonalna. To bowiem miejsce, w którym nie tylko przechowuje się większą ilość produktów, więcej się gotuje, ale też spędza całkiem sporo czasu. Jak zatem urządzić kuchnię dla rodziny?

Należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią zabudowę kuchenną. Poza tym, że powinna ona spełniać nasze oczekiwania estetyczne, a więc po prostu nam się podobać, musi ona też zawierać dużo miejsca na przechowywanie - zarówno produktów spożywczych, jak i akcesoriów do gotowania. Z pomocą przyjdzie wysoka zabudowa, która pozwoli maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Liczne szafki i szuflady także zapewniają sporą powierzchnię przechowywania.

Warto zwrócić też uwagę na meble w części jadalnianej. Nie ma bowiem mowy, by w rodzinnym gronie jej zabrakło. Atutem jest wydzielenie miejsce na jadalnię z dużym stołem. Gdy jednak brakuje nam dodatkowych metrów kwadratowych na tego typu rozwiązanie, z pomocą przyjdą praktyczne stoliki, często stanowiące przedłużenie zabudowy kuchennej. Także, jeżeli chodzi o siedziska wybór jest dość spory. Z jednej strony mamy tradycyjne krzesła, z drugiej zaś proste w formie ławy.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także