PARTNER PORTALU
Kuchnia na wysoki połysk. Te aranżacje Cię zachwycą

Kuchnia na wysoki połysk. Te aranżacje Cię zachwycą

Autor: Urszula Tatur
29 marz 2018 09:12

Kuchnia na wysoki połysk to synonim elegancji i luksus.

Urządzanie kuchni wiąże się z wieloma wyborami – trzeba zdecydować się na konkretne kolory na ścianach, wybrać sprzęt AGD, podłogi oraz meble. Kluczowym elementem każdej kuchni są fronty, czyli drzwiczki szafek kuchennej zabudowy. Rodzaj frontów ma tutaj ogromne znaczenie – bezpośrednio wpływają one na finalny efekt kuchni, dlatego warto zastanowić się czy wolimy połysk, czy mat.

Od jakiegoś czasu fronty w połysku przejęły dużą część polskich kuchni. Tego typu fronty najczęsciej wykonane są z płyty MDF, na którą nanosi się lakier o wysokim połysku - im ciemniejszy, tym droższy. Na rynku odnajdziemy też jednak tańsze zamienniki. Wykonane są one z laminatu, folii poliestrowej lub z akrylu. Dlaczego fronty z połyskiem cieszą się tak dużą popularnością? Głównie przez swój wygląd. Połyskliwe fronty nadają kuchni niezwykłej elegancji i nowoczesności. Aktualne trendy to nowoczesność, prostota i minimalizm, a kuchnia z połyskującymi frontami idealnie do tej mody pasuje.

Fronty w wysokim połysku prezentują się po prostu fenomenalnie. Oczywiście, są również przeciwnicy takiego rozwiązania. Połyskujące fronty to także odbite palce na meblach – jednak na to niestety nie mamy wpływu. Kuchnia z meblami wykończonymi na wysoki połysk to nowoczesne, modne rozwiązanie. Połyskujące fronty optycznie powiększają wnętrze, dlatego takie rozwiązanie świetnie się sprawdzi przede wszystkim w małych wnętrzach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także