×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kuchnia pełna koloru. 15 pięknych zdjęć

Kuchnia pełna koloru. 15 pięknych zdjęć

Autor: Urszula Tatur
Dodano: 12 gru 2017 09:28

Kolorowa, pełna życia kuchnia to doskonały sposób na dobre samopoczucie przez cały rok.

Lakierowane na wysoki połysk fronty szafek kuchennych cieszą się ciągle duża popularnością. Najmodniejsze są oczywiście w białej kuchni. Doskonale bowiem podkreślają krystaliczną czystość tej barwy. Wydobywając jej lekkość, świeżość i elegancję, podkreślają salonowy charakter kuchni.

W roli tej doskonale sprawdzi się także kolor – w wysokim połysku świetnie koresponduje z bielą, ale i też drewnem. W obu przypadkach najlepiej prezentuje się jako dekor szafek górnych – najlepiej zresztą widocznych z salonu. W takiej konfiguracji sprawdzi się właściwie każda barwa, a jej wybór zależy tylko i wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań. Czerwień, zieleń, a nawet turkus – na pewno wydobędą niepowtarzalny charakter kreowanej przestrzeni.

Intensywne barwy w wysokim połysku doskonale sprawdzą się także na całej zabudowie kuchennej. To jednak propozycja dla bardziej odważnych osób, które nie boją się nowoczesnych, energetyzujących przestrzeni. Co więcej, można pójść o krok dalej i łączyć dwa kolory, a nawet lakierowane na wysoki połysk z matowymi.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także