PARTNER PORTALU
Kuchnia z salonem: 10 pomysłów architektów. Zobacz galerię zdjęć!

Kuchnia z salonem: 10 pomysłów architektów. Zobacz galerię zdjęć!

Autor: Justyna Łotowska
20 sie 2021 09:19

Kuchnia otwarta na salon, czyli aneks kuchenny, to najpopularniejsze rozwiązanie w mieszkaniach, zwłaszcza w tych w bloku. Jak urządzić kuchnię z salonem? Znaleźliśmy 10 świetnych pomysłów!

Kuchnia otwarta na salon ma mnóstwo zalet! Po pierwsze, oszczędza miejsce - tam, gdzie stanęłaby zamknięta kuchnia, możesz zaprojektować inne pomieszczenie, na przykład dodatkową sypialnię, pokój dziecka, pokój do pracy w domu.

Po drugie, wygląda świetnie - sprawdzi się znakomicie zwłaszcza w nowoczesnym wnętrzu. Popularnym rozwiązaniem jest kuchnia na jednej ścianie (kuchnia jednorzędowa) lub kuchnia w salonie z dodatkową wyspą. Wyspa może służyć jako stół (wtedy trzeba dostawić do niej stołki barowe lub nawet dostawić stół z krzesłami do jednego boku wyspy). Wyspa w otwartej kuchni może być też dodatkowym blatem roboczym, z płytą grzejną i okapem lub zlewozmywakiem i baterią.

W naszej galerii zdjęć znajdziesz 10 modnych aranżacji kuchni z salonem w różnych stylach. Może znajdziesz wśród nich swój ulubiony projekt kuchni?

Czytaj także: Nowoczesna kuchnia - 10 pięknych wnętrz i poradnik

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także