PARTNER PORTALU
Modna kuchnia w bloku. 10 pomysłów na urządzenie

Modna kuchnia w bloku. 10 pomysłów na urządzenie

Autor: ut
31 lip 2019 09:14

Niewielki metraż czy nietypowy układ pomieszczenia wymagają odpowiedniego planowania, zgodnego z zasadami ergonomii. Jaki typ zabudowy wybrać, by kuchnia była modna i wygodna? Zobaczcie nasze propozycje.

Urządzenie komfortowej kuchni w mieszkaniu w bloku to nie lada wyzwanie. Jeśli jednak dobrze przemyślimy jej funkcje i układ, możemy nawet pokusić się o kuchenną wyspę. Dobrze zaplanowane centymetry, zaowocują funkcjonalnością, która ułatwi szereg codziennych prac.

CZYTAJ TEŻ: Modna i funkcjonalna kuchnia

Do podstawowego wyposażenia każdej kuchni należą meble. Te zamówione u dobrego stolarza czy w profesjonalnym studiu kuchennym według indywidualnego projektu na pewno będą „skrojone na miarę”. Znaczy to, że będą doskonale dopasowane do metrażu, jakim dysponujemy. Dobry projekt zapewni też funkcjonalność oraz pozwoli dopasować zabudowę meblową także do naszych codziennych potrzeb.

Meble kuchenne to nie tylko funkcjonalne rozwiązania, ale też salonowy wręcz  wygląd. Dlatego warto także naszą małą kuchnię "elegancko ubrać". Naturalne materiały, stonowane kolory to coś, co nigdy nie wychodzi z mody. Drewno i beton, matowe wykończenia kuchennych frontów oraz kolorowe akcenty na pewno sprawią, że nasza nieduża kuchnia w bloku będzie wyglądać jak z katalogu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także