PARTNER PORTALU
Modna kuchnia: wybierz biel z drewnem

Modna kuchnia: wybierz biel z drewnem

Autor: Anna Sołomiewicz
23 cze 2016 10:39

Jeśli zależy nam na jasnej, a jednocześnie przytulnej kuchni, najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie bieli i kolorów drewna.

Biel i kolory drewna świetnie się prezentują obok siebie. Ta pierwsza ożywia i rozświetla aranżację, te drugie - tonują sterylność bieli, nadając wnętrzom przytulniejszy charakter. Dlatego też, jeśli marzy nam się kuchnia, która byłaby jednocześnie pełna światła i energetyzująca, a przy tym nie brakowało jej domowej atmosfery - zestaw biel i drewno jest idealnym rozwiązaniem. 

Komponując ze sobą biały kolor i drewniane elementy, możemy sięgnąć po różne odcienie drewna. Drewno w zimnym wybarwieniu w połączeniu z bielą stworzy sprawi, że aranżacja kuchni nabierze skandynawskiego klimatu. Cieplejsze, czekoladowe odcienie będą natomiast bardziej przytulne. 

Zestawiając ze sobą biel i drewno możemy pokusić się o zaledwie delikatny drewniany akcent w postaci np. blatu kuchennego lub sprawić, aby to biel była detalem przełamującym ciepłą drewnianą aranżację. Niezależnie od tego jaką opcję wybierzemy możemy czuć, że mamy gwarancję ponadczasowości naszego wnętrza. Biel i drewno to bowiem uniwersalne materiały, za sprawą których zawsze otrzymamy modną kuchnię. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także