PARTNER PORTALU
Nowoczesna kuchnia. Tak urządzisz ją modnie. Świetne zdjęcia!

Nowoczesna kuchnia. Tak urządzisz ją modnie. Świetne zdjęcia!

Autor: Urszula Tatur
12 paź 2020 09:21

Trendy dotyczące urządzania kuchni zmieniają się jak w kalejdoskopie. Co jest modne teraz? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy pooglądać zdjęcia wnętrz!

Gdy ktoś spyta – jaką masz kuchnię? Na usta ciśnie się odpowiedź opisująca kolor. Od kilku lat barwą, którą inwestorzy wybierają najczęściej, jest biel. Białe fronty są absolutnym hitem, choć co roku popularność zyskują szarości i kolor drewna, ale i odważniejsze odcienie jak czerń, granat czy zieleń.

Nowoczesna kuchnia, o ile metraż na to pozwala, powinna mieć wyspę ze względu na wygodę – szuflady lub szafki od strony kuchni mogą mieścić wszystko to, co nie mieści się nigdzie indziej, a od strony salonu wyspa pełni rolę stołu. Osoba przygotowująca posiłki nie jest odizolowana od reszty rodziny, a owa reszta może jeść, dyskutować lub odrabiać lekcje tuż przy rodzicu.

Żyjemy w XXI w. wśród technologicznych nowinek. Budzimy się ze smartfonami w dłoniach, z nimi zasypiamy. Urządzając nowoczesną kuchnię, zadbajmy o to, by kupić tylko tyle sprzętu, ile jest nam niezbędne i by był on jak najoszczędniejszy – i pod względem zużycia wody, i prądu.

Nowoczesną kuchnię warto ozdobić prawdziwymi roślinami doniczkowymi, na ścianach mogą pojawić się grafiki, półki z książkami kucharskimi. Wciąż modna jest także farba tablicowa. Miks wzorów, faktur, odcieni to coś, co w nowoczesnej kuchni jest mile widziane, choć i tu dobrze pamiętać o umiarze.

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także