PARTNER PORTALU
Otwarta kuchnia w nowoczesnym stylu

Otwarta kuchnia w nowoczesnym stylu

Autor: Monika Siemieniuk
15 lip 2016 11:07

Ta kuchnia posiada nowoczesną zabudowę, w której mieszczą się małe szafki i półki. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą umieścić dużo przedmiotów w jednym miejscu.

Połączenie kuchni z jadalnią i salonem tworzy przestrzeń otwartą, stylową, ale też ciepłą i domową. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że to bardzo funkcjonalne miejsce. Cała zabudowa mieści w sobie sporo szafek przeznaczonych do przechowywania naczyń i żywności. Również lodówka nie wyróżnia się na tle kuchni, ale idealnie wkomponowuje się w jej wystrój. Dominuje tutaj ciemna kolorystyka, która w połączeniu z białymi ścianami jadalni czy salonu stwarza niepowtarzalny design.


Ledowe listwy nad blatem roboczym dodają nie tylko światła, ale też idealnie odgrywają swoją rolę - dostarczają światła. Drugi blat kuchenny zawiera nie tylko płytę indukcyjną, ale jest też dodatkowym obszarem do pracy. Tuż przy kuchni umieszczony jest duży stół - miejsce przeznaczone nie tylko do spożywania rodzinnych posiłków, ale też przestrzeń do pracy ze względu na bliskie umiejscowienie salonu. Kuchnia jest miejscem dokładnie zaprojektowanym - jest elegancko, stylowo, a przede wszystkim ciepło i domowo.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także