PARTNER PORTALU
Płytki nad blatem. 12 świetnych pomysłów na ściany w kuchni

Płytki nad blatem. 12 świetnych pomysłów na ściany w kuchni

Autor: Urszula Tatur
13 sie 2020 09:28

Ściana nad blatem to najbardziej newralgiczny punkt w kuchni. Odpowiednio zabezpiecza je płytki. Zobaczcie jak pięknie mogą się prezentować także w Waszej kuchni.

Po długiej dominacji szkła, jako materiału najchętniej wybieranego na ścianę nad blatem, do  łask wróciły płytki. Są łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu nie przysparzają kłopotów podczas codziennych prac kuchennych. Trwałe i wytrzymałe są nie tylko praktyczny rozwiązaniem, ale i bardzo efektowną dekoracją. Potwierdza to dostępna na rynku oferta, która nie ogranicza się do bogactwa wzorów i kolorów, ale też zaskakuje nowymi, ciekawymi formatami.

Czytaj także: Ściana nad blatem. 13 pomysłów na piękną kuchnię

Obok tradycyjnych formatów, które znów są modne, odnajdziemy wielkoformatowe płyty imitujące naturalne kamienie oraz inne materiały, dekoracyjne mozaiki czy też kafle. Dostępne są one w całej gamie kolorów, zróżnicowanych także pod względem odcieni i jeszcze więcej wzorów, które dzięki nowoczesnym technikom druku prezentują się niezwykle realistycznie i efektownie. Dzięki temu możemy tworzyć niepowtarzalne kompozycje ścienne.

Zobacz też: Szkło nad blatem w kuchni: 10 inspirujących kuchni. Zobacz je!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także