PARTNER PORTALU
Szara kuchnia - 15 modnych aranżacji

Szara kuchnia - 15 modnych aranżacji

Autor: Katarzyna Masłowska
15 gru 2017 11:11

Dziś proponujemy szarą kuchenną aranżację. Dlaczego warto postawić na szarość w kuchni? Sprawdźcie.

Kuchnia to najbardziej eksploatowane miejsce w naszym domu. To w niej gotujemy, spędzamy czas z rodziną czy przyjmujemy gości. Niezwykle istotne jest aby była ona wygodna i funkcjonalna jak również odpowiednio zaaranżowana. 

Rezygnacja z klasycznej bieli

Ogromną popularnością cieszą się wciąż białe kuchnie. Jasne kolory optycznie powiększają pomieszczenie. Nadają świeżości i nowoczesności i są najczęściej wybieranym rozwiązaniem w aranżacji kuchni. Doskonałą alternatywą do bieli w kuchni jest szarość.

Zobacz również: Wąska kuchnia: 20 praktycznych aranżacji

Ma ona wiele odcieni, więc spokojnie możemy dostosować odpowiednią do własnych upodobań. Szara kuchnia jest niezwykle elegancka i łatwa w utrzymaniu w czystości. Zarówno dobrze się prezentuje i wygląda znakomicie na ścianach i meblach.

Różne odcienie szarości

Pamiętajmy, że szara kuchnia nie musi być nudna. Szarość ma wiele odcieni i ciagle powstają coraz to nowe. Najbardziej popularny to kolor siwy, szarość marengo a także ołowiany. Do ciemniejszych odcieni możemy zaliczyć stalową szarość i odcień brudnoszary. Projektanci bardzo często decydują się na połączenie szarości z innymi, bardziej intensywnymi kolorami.

Meble i sprzęt AGD do szarej kuchni

Meble i sprzęt AGD to nieodłączny element każdej kuchni. Szare ściany doskonale współgrają z drewnianym blatem. W ten sposób ocieplimy nasze wnętrze. Z kolei fronty mebli mogą być białe lub w różnych odcieniach szarości, tak aby kuchnia nie była smutna.

Co więcej do takiej kuchni będą zarówno pasować białe jak i czarne urządzenia AGD, za sprawą których kuchnia będzie wyglądała elegancko i gustownie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także