×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Szara kuchnia: 20 pięknych zdjęć

Szara kuchnia: 20 pięknych zdjęć

Autor: Redakcja
10 cze 2020 10:16

Szary kolor nie wychodzi z mody. Świetnie prezentuje się także w przestrzeni kuchennej. Zobaczcie nasze propozycje na urządzenie szarej kuchni.

Coraz częściej biel uzupełniania jest w kuchni przez szarość. Choć często kojarzona jest z "nijakością", szary ma wiele twarzy. Na rynku występują wszystkie jej odcienie: od jasnych, rozmytych, czasem w cieplejszym nasyceniu, aż po ciemne antracyty. Dzięki temu każdy znajdzie swój odcień szarości.

Zobacz też: Trendy 2020: kuchnia w kolorze roku Classic blue

Kolor szary może być używany do stworzenia kuchni jednokolorowej, w której fronty, blaty i ściany są w tym samym kolorze. Dzięki takiemu zabiegowi wtopi się w salon i będzie prawie niezauważalna. Śmiało jednak może go łączyć z innymi kolorami i drewnem. Doskonale czuje się w towarzystwie pasteli i bieli. Nie znaczy to jednak, że źle będzie wyglądał w zestawieniu z intensywnymi kolorami. Wręcz przeciwnie! Szary z granatem, butelkowa zielenią czy purpurą na pewno zrobi wrażenie.

Czytaj także: Płytki ceramiczne znowu modne! Zobacz 20 pomysłów na ściany w kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, w którym ważny jest nie tylko wygląd i dopasowanie do trendów, ale także jego funkcjonalność. Spędza się w niej wiele czasu – je śniadania, urządza przyjęcia czy romantyczne kolacje – nie można zapominać o tym, że przede wszystkim się w niej gotuje. Dlatego szara kuchnia stanie się subtelnym tłem do wykonywania codziennych kuchennych prac.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także