PARTNER PORTALU
Szare ściany w kuchni. 20 pięknych zdjęć

Szare ściany w kuchni. 20 pięknych zdjęć

Autor: Urszula Tatur
27 gru 2017 08:09

Jeśli zastanawiasz się jaki kolor ścian wybrać do kuchni, postaw na modny szary. Stanie się on pięknym tłem dla każdej aranżacji.

Szary kolor choć kojarzy się z minimalistycznymi, chłodnymi, wręcz loftowymi wnętrzami, to przecież jest jednym z najbardziej neutralnych kolorów w całej palecie barw. Dzięki temu doskonale wtapia się w każdą aranżację. Znakomicie sprawdzi się ona zarówno jako motyw przewodni wystroju całej przestrzeni, ale też jako tło dla przeróżnych wariacji aranżacyjnych.

Pomalowane na szaro ściany w kuchni staną się jej piękną, choć drugoplanową, ozdobą. W nowoczesnej czy tradycyjnej poetyce – barwa szara odnajdzie się znakomicie. Doskonale pasuje do chłodnych błękitów i kobiecych róży. Współgra z naturalnymi materiałami – jak kamień i drewno, ale też podkreśla stylistykę glamour. Idealnie komponuje się bielą i czernią.

Szary to także doskonały kolor na ścianę nad blatem. W tym odcieniu modne są zarówno płytki, jak i dekoracyjne szkło. Te pierwsze dostępne są w różnych rozmiarach oraz ciekawych wzorach. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszą się te imitujące beton. Z kolei szkło jest już materiałem coraz chętniej wybieranym na ścianę nad blatem w polskich domach. Ma ono niezwykle reprezentacyjny charakter, podkreśla elegancki wydźwięk całej aranżacji.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także