Szare szkło nad blatem. 10 aranżacji kuchni

Szare szkło nad blatem. 10 aranżacji kuchni

Autor: Urszula Tatur
01 lut 2018 10:09

Szkło nad blatem to coraz bardziej popularny sposób na aranżację ściany nad blatem. Zobaczcie jak prezentuje się w modnych szarościach.

Jasne, ciemne lub transparentne. Szkło nad blatem w szarym kolorze to modna propozycja na jej aranżację. Efektownie się prezentuje w każdej kuchni. Dodatkowo podkreśli jej elegancki charakter. Piękny wygląd to jednak nie wszystko. Szkło w kuchni to świetna alternatywa zwykłych, nudnych płytek. Szkło jest modne, dekoracyjne, a także bardzo praktyczne. Jest łatwe do czyszczenia i nie chłonie zabrudzeń. Szkło w kuchni sprawia, że pomieszczenie nabiera lekkości i nowoczesności.

Dzięki dużej wytrzymałości hartowanego szkła ten typ wykończenia jest bardzo odporny, dlatego bez obaw można szkło umieścić tuż przy płycie grzewczej. Nie straszne mu są wysokie temperatury czy kontakt z wodą – co jest niezwykle ważne, szczególnie w kuchni. Taka aranżacja ściany w kuchni to prawdziwy hit ostatnich lat. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. Szkło może wypełnić całą wolną przestrzeń pomiędzy szafkami lub zająć tylko część ściany. Wygląda fenomenalnie, a dodatkowo jest odporne i łatwe do utrzymania w czystości – czego więc chcieć więcej?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także