PARTNER PORTALU
Szary w kuchni. 20 pięknych zdjęć

Szary w kuchni. 20 pięknych zdjęć

Autor: Urszula Tatur
17 marz 2018 08:30

Szary kolor w kuchni zagościł na dobre. Zobaczcie jak się prezentuje.

Kuchnia to najbardziej eksploatowane miejsce w naszym domu. To w niej gotujemy, spędzamy czas z rodziną czy przyjmujemy gości. Niezwykle istotne jest aby była ona wygodna i funkcjonalna jak również odpowiednio zaaranżowana. Ogromną rolę odgrywają barwy w kuchni. Wiele osób szuka nietypowych rozwiązań, ale jak się okazuje proste rozwiązania są najlepsze. Dzisiaj zaproponujemy szarą kuchenną aranżację. Dlaczego warto postawić na szarość w kuchni?

Ogromną popularnością cieszą się wciąż białe kuchnie. Jasne kolory optycznie powiększają pomieszczenie. Nadają świeżości i nowoczesności i są najczęściej wybieranym rozwiązaniem w aranżacji kuchni. Doskonałą alternatywą do bieli w kuchni jest szarość. Ma ona wiele odcieni, więc spokojnie możemy dostosować odpowiednią do własnych upodobań. Szara kuchnia jest niezwykle elegancka i łatwa w utrzymaniu w czystości. Zarówno dobrze się prezentuje i wygląda znakomicie na ścianach i meblach.

Pamiętajmy, że szara kuchnia nie musi być nudna. Szarość ma wiele odcieni i ciągle powstają coraz to nowe. Najbardziej popularny to kolor siwy, szarość marengo a także ołowiany. Do ciemniejszych odcieni możemy zaliczyć stalową szarość i odcień brudnoszary. Projektanci bardzo często decydują się na połączenie szarości z innymi, bardziej intensywnymi kolorami.

Meble i sprzęt AGD to nieodłączny element każdej kuchni. Szare ściany doskonale współgrają z drewnianym blatem. W ten sposób ocieplimy nasze wnętrze. Z kolei fronty mebli mogą być białe lub w różnych odcieniach szarości, tak aby kuchnia nie była smutna. Co więcej do takiej kuchni będą zarówno pasować białe jak i czarne urządzenia AGD, za sprawą których kuchnia będzie wyglądała elegancko i gustownie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także