×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Trendy 2018. Czarny w kuchni

Trendy 2018. Czarny w kuchni

Autor: Urszula Tatur
18 cze 2018 08:13

Czerń to elegancka klasyka. Nadaje wnętrzu nowoczesności i ogromnego szyku. Coraz więcej osób decyduje się na czerń w swoich mieszkaniach. Wykorzystywana jest na ścianach, w postaci mebli, a także w formie sprzętu gospodarstwa domowego.W tym sezonie jest znowu bardzo modna.

Czerń większości z nas kojarzy się przede wszystkim z ogromną elegancją. Potrafi ona całkowicie zmienić pomieszczenie, dlatego coraz więcej osób, wykorzystuje czerń w swoich domach. Czerń pięknie prezentuje się w dużych, przestronnych wnętrzach – dlatego jeżeli jesteśmy właścicielami właśnie takiej kuchni, to warto zastanowić się nad czarną aranżacją tego pomieszczenia. Możemy wybrać czarne ściany, czarną zabudowę czy całą kuchnię w tym kolorze. Jedyne o czym musimy pamiętać to odpowiednie oświetlenie takiej kuchni.

Chcąc zachwycić odwiedzających Cię gości wyjątkowym designem kuchni, a jednocześnie mając na celu funkcjonalność urządzeń należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Chodzi między innymi o odpowiednie zestawienie nie tyle samych elementów meblowych, ale przede wszystkim stosowne połączenie kolorystyczne. Bez względu na to czy dysponujemy lokum większym i przestronniejszym czy też wręcz odwrotnie – małą i ciasną kuchnią, zawsze rewelacyjny efekt wizualny uzyskamy poprzez kompozycję biało-czarną.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także