×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wysoka zbudowa w kuchni. 10 pięknych zdjęć

Wysoka zbudowa w kuchni. 10 pięknych zdjęć

Autor: Urszula Tatur
14 marz 2018 09:22
Aktualizacja: 14 marz 2018 09:28

Wysoka zabudowa to rozwiązanie, które przeszło już do kuchennych standardów. Zobaczcie jak prezentuje się w kolorze drewna.

Wysoka zabudowa to rozwiązanie dedykowane do małych, jak i dużych kuchni. Od naszych potrzeb bowiem zależy na ile słupków się zdecydujemy oraz jaką funkcję im przypiszemy. W małych kuchniach, gdzie dostępna przestrzeń jest ograniczona, idealnym rozwiązaniem będą już dwa słupki wysokiej zabudowy sięgające do sufitu. Schowana w nich lodówka, cargo czy po prostu pojemne półki pozwolą stworzyć w tym miejscu minispiżarnię, która rozwiąże problemy związane z przechowywaniem produktów spożywczych. Nie musimy jednak ograniczać naszej zabudowy kuchennej do dwóch elementów.

Zgodnie z aktualnymi trendami, warto rozbudowywać ją o kolejne słupki. Szafki od podłogi do sufitu to zawsze więcej miejsca do przechowywania niż daje tradycyjna zabudowa z widocznym podziałem na
szafki dolne i górne. To także dobre miejsce na zamontowanie piekarnika, mikrofali czy ekspresu do kawy. Zawsze jednak, gdy decydujemy się na tego typu rozwiązanie, pamiętajmy o właściwej organizacji przestrzeni wewnątrz zabudowy.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także