×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
10 pomysłów na modny i stylowy zlewozmywak. Idealny do każdej kuchni

10 pomysłów na modny i stylowy zlewozmywak. Idealny do każdej kuchni

Materiał Partnera Autor: Teka
28 kwi 2014 14:59

Naturalny, kamienny wygląd, oryginalne i ciekawe wzornictwo, trwałość oraz estetyka. To cechy, które wyróżniają zlewozmywaki wykonane z tegranitu.

Zlewozmywak to jeden z podstawowych elementów wyposażenie każdej kuchni. Musi więc być zarówno funkcjonalny tak, aby codzienne korzystanie z niego było komfortowe, jak również powinien ładnie wyglądać.

Obie te cechy posiadają zlewozmywaki z tegranitu oferowane przez firmę Teka. Dostępne są w szerokiej i atrakcyjnej gamie kolorystycznej – aż w dziewięciu odcieniach (w tym całkiem nowe: amber, alabaster, czekoladowy brąz) oraz w bardzo wielu różnych wzorach i rozmiarach. Bez żadnego problemu znajdziemy model idealnie pasujący do każdego stylu wnętrza.

Trwałość, estetyka, styl

Jeśli szukacie kolorowego zlewozmywaka o niepowtarzalnej, naturalnej powierzchni to te wykonane z tegranitu będą doskonałym rozwiązaniem. Warto poznać ich zalety.

Tegranit to materiał niezwykle trwały i odporny na zarysowania, a dzięki połączeniu kwarcu i akrylu gwarantuje naturalny, kamienny wygląd zlewozmywaka przez wiele lat. Łatwo się go czyści i pielęgnuje – wystarczą powszechnie używane środki dostępne w każdym domu. Jest odporny na wysoką temperaturę (w przypadku krótkotrwałego oddziaływania nawet do 280°C), promieniowanie ultrafioletowe oraz na wszelkie kwasy i ługi.

Co ważne – wszystkie zlewozmywaki z tegranitu firmy Teka charakteryzują się głębią koloru oraz jeszcze gładszą powierzchnią uzyskaną dzięki najnowszej technologii produkcji.

Teraz z okazji jubileuszu firmy Teka na polskim rynku na każdy zlewozmywak z tegranitu otrzymacie aż 20 lat gwarancji!

Więcej informacji na stronie:

Teka Polska Sp. z o.o. 

ul. 3 Maja 8

05-800 Pruszków

+48 (22) 738 32 70, 738 32 80

teka@teka.com.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także