×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Bateria do kuchni. Z system filtrowania i gazowania wody.  Idealna do nowoczesnego wnętrza!

Bateria do kuchni. Z system filtrowania i gazowania wody. Idealna do nowoczesnego wnętrza!

Autor: Ewa Kozioł
09 marz 2023 11:33

Bateria z systemem filtrowania oraz gazowania wody to świetny wybór do każdej kuchni. Wyróżnia się funkcjonalnością, wygodą użytkowania oraz korzyściami zarówno dla zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego.


Wszystkim nam towarzyszy pragnienie wyższej jakości życia. Zdrowszego pożywienia i powietrza. Korzystnego dla organizmu ruchu. Regularne dźwiganie ze sklepu zgrzewek butelkowanej wody niestety temu nie służy. Na szczęście dostęp do najwyższej jakości, zdrowej i smacznej wody jest teraz w zasięgu ręki. We własnej kuchni, bez wysiłku i bez obaw o jakość, czystość oraz poziom mineralizacji wody wodociągowej. Dba o to nowa, innowacyjna bateria kuchenna hansgrohe Aqittura M91 z inteligentnym systemem filtrowania oraz gazowania wody. Co ważne, bateria ta każdemu – wedle jego indywidualnych preferencji – dostarczy wodę filtrowaną, mineralizowaną na określonym poziomie, mocno lub średnio gazowaną albo niegazowaną, a nawet schłodzoną.

Bateria zwraca uwagę elegancką, ponadczasową formą w dwóch wariantach wzorniczych do wyboru. Przede wszystkim jednak wyróżnia się funkcjonalnością, wygodą użytkowania oraz korzyściami zarówno dla zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego – naszego wspólnego domu. W szlachetnie prostej, minimalistycznej formie mieści się wylewka z dwoma kanałami wodnymi. Z jednego płynie, jak zwykle, woda niefiltrowana, a z drugiego woda filtrowana – oczyszczona z ewentualnych zanieczyszczeń, metali ciężkich czy zapachów i gotowa do picia.

Za sprawą systemu WaterRefinement plus może być dodatkowo mineralizowana, a także gazowana – w zależności od potrzeb i preferencji smakowych użytkowników. W ten prosty, intuicyjny sposób bateria sprawia, że konieczność dźwigania ciężkich zgrzewek z butelkami i mnożenie związanych z tym plastikowych śmieci odchodzi w przeszłość. Nie trzeba też martwić się o miejsce do przechowywania zapasu wody. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także