Baterie do kuchni. Nowoczesne i funkcjonalne modele!

Baterie do kuchni. Nowoczesne i funkcjonalne modele!

Autor: Ewa Kozioł
15 lut 2022 13:51

Wymiana baterii to świetny sposób na odświeżenie kuchni. To prosta zmiana, która nie wiąże się z generalnym i kosztownym remontem, a efekt może być naprawdę spektakularny. Nowa bateria nie tylko zmieni wystrój, ale także ułatwi nam codzienne czynności.

Kuchnia, jadalnia, strefa dzienna – od dłuższego czasu obserwujemy, że granice między tymi strefami się zacierają, tworząc jedną wspólną przestrzeń. Stanowi ona serce całego domu, tętni życiem rodzinnym i towarzyskim. W ostatnim roku trend ten jeszcze bardziej zyskał na znaczeniu, zmieniając nasze wymagania odnośnie do nowoczesnej kuchni. Obecnie to nie tylko miejsce gotowania czy spożywania posiłków, ale także pracy oraz nauki. Dlatego też bardziej niż kiedykolwiek chcemy wyposażać je w sprytne rozwiązania, które ułatwią codzienne czynności.

Czy efektowna zmiana kuchni wiąże się tylko z generalnym i kosztownym remontem? Wcale nie. Jednym ze sposobów na odświeżenie przestrzeni kuchennej jest wymiana baterii. Zazwyczaj przy projektowaniu kuchni wyborowi kuchennej armatury nie poświęca się wiele czasu – to błąd. Bateria kuchenna to jedno z najczęściej używanych urządzeń w kuchni. Nowa może nie tylko zmienić jej wystrój, ale także ułatwić nam nasze codzienne czynności. 

Baterie kuchenne Grohe SmartControl to wygodne rozwiązania, które umożliwiają intuicyjną obsługę bez konieczności użycia dłoni. Tradycyjną dźwignię zastąpiono wygodnym przyciskiem u wylotu wylewki. Można z łatwością obsługiwać go za pomocą łokcia lub nadgarstka. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w tych sytuacjach, gdy obie ręce są zajęte lub zabrudzone.

– Konsumenci poszukują inteligentnych i intuicyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne czynności. Dzięki technologii SmartControl na nowo wymyśliliśmy baterię kuchenną, wyposażając ją w inteligentny przycisk dla większego komfortu, higieny i przyjemności w użytkowaniu – wyjaśnia Patrick Speck, leader Lixil Global Design Emena. 

Stworzenie harmonijnego projektu całej kuchni ułatwią zlewozmywaki, które idealnie pasują pod względem formy i funkcji do baterii kuchennych SmartControl.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także