×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Baterie kuchenne: zobacz modne wzory!

Baterie kuchenne: zobacz modne wzory!

Autor: Katarzyna Masłowska
04 sty 2018 11:36
Aktualizacja: 04 sty 2018 15:14

Początek Nowego Roku inspiruje do poszukiwania nowych wnętrzarskich inspiracji. Jednym z najgorętszych trendów będzie łączenie kolorowych metali w elementach wystroju. Przeglądając projekty designerów natrafimy na wyjątkowe baterie kuchenne.

Jedną z najciekawszych propozycji tego sezonu jest nowoczesna linia Grohe Essence w metalicznych barwach, które pozwolą na nadanie wnętrzu unikalnego charakteru.

Według najnowszego raportu Pinterest Pinterest 100: The top trends to try in 2018, jednym z najgorętszych trendów w projektowaniu wnętrz w roku 2018 będzie łączenie metali kolorowych. W mediach społecznościowych odnajdziemy wiele porad dotyczących harmonijnych aranżacji elementów metalowych w różnych kolorach.

W tworzeniu we wnętrzach wyjątkowego stylu „mixed metals” potrzebna jest baza, która pozwoli na dopasowanie metalowych dodatków i uzupełnień z drewna oraz innych materiałów – taką właśnie rolę pełni linia baterii kuchennych Grohe Essence.

Metaliczne połączenia kolorystyczne

Baterie Grohe Essence stworzone zostały w niezwykłej palecie kolorystycznej, która odpowiada na najnowsze trendy w designie. Do wyboru mamy kilka metalicznych barw, m.in. warm sunset, cool sunrise i hard graphite. 

Czytaj również: Mała kuchnia: 15 pomysłów z polskich domów

Każdy z tych kolorów stworzy inny efekt we wnętrzu i będzie inspiracją do łączenia innych elementów wystroju. Bateria Grohe Essence pozwoli nie tylko na wykreowanie „mixed metals”, ale zapewni wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Stylowa funkcjonalność w domowym wnętrzu

Ideą Grohe Essence jest połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością urządzenia. Smukły kształt jednouchwytowych baterii Essence, inspirowany architekturą i wysoka wylewka umożliwiają bezproblemowe wykonywanie prac kuchennych.

Z myślą o komforcie użytkowania jej projektanci zagwarantowali obrotową wylewkę i regulowany kąt obrotu. Minimalizm odnajdziemy również w prostocie montażu: liczbę narzędzi wykończeniowych ograniczono do niezbędnego minimum, skracając maksymalnie czas instalacji.

Metaliczny minimalizm nie musi być zimny i trudny w projektowaniu. Planując wykorzystanie najnowszych trendów w desiginie, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na funkcjonalność w zależności od rodzaju pomieszczenia. Baterie Grohe Essence stanowią doskonałą podstawę do miksowania kolorów metali i innych materiałów we wnętrzu nowoczesnej kuchni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także