PARTNER PORTALU
Funkcjonalna i stylowa kuchnia - nowości do strefy zmywania

Funkcjonalna i stylowa kuchnia - nowości do strefy zmywania

Autor: Anna Usakiewicz
06 maj 2019 14:54

Kuchnia to niezwykle dynamiczne miejsce i coraz ważniejszy punkt na mapie naszego codziennego życia. Istotne znaczenie ma w niej przestrzeń robocza wokół zlewozmywaka, z której korzystamy niezliczoną ilość razy w ciągu dnia.

Musi być ona nie tylko funkcjonalna, ale także zachwycać wzornictwem produktów bez względu na segment cenowy.  Produkty kuchenne Grohe idealnie współgrają ze sobą pod względem formy i funkcji. Można je dowolnie zestawiać z innymi akcesoriami kuchennymi, tworząc ciekawe kombinacje. Produkty dostępne są nie tyko w różnych wariantach wzornictwa, ale także w nowej kolekcji kolorów . Wybrane zlewozmywaki oraz armatura i akcesoria zachwycają ponadczasową kolorystyką, nadając każdej przestrzeni kuchennej niepowtarzalny charakter. Marka dba również o to, by wygląd zawsze szedł w parze z funkcjonalnością, a jej oferta była jak najbardziej kompletna. Dlatego wzbogacono ją o nowość: systemy utylizacji odpadów, pasujące idealnie do systemów kuchennych Grohe. Dzięki nim można zrezygnować z wolnostojących koszy na śmieci.

Zlewozmywaki – nowe kolory oraz modele kompozytowe

Kolekcja zlewozmywaków obejmuje nie tylko modele wykonane ze stali nierdzewnej w standardowym odcieniu, ale także nowe warianty w zachwycających kolorach Warm Sunset, Cool Sunrise oraz Hard Graphite, które umożliwiają stworzenie spójnej całości z armaturą w kolekcji kolorów. Ponadto marka rozszerza swoją ofertę zlewozmywaków o produkty kompozytowe w odcieniach granitowej czerni i szarości, idealnie pasujące do baterii kuchennych w chromie oraz z powłoką SuperSteel, a także do produktów w pozostałej kolorystyce. Nowoczesne zlewozmywaki z kwarcu kompozytowego spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania pod względem jakości. Ich powierzchnia charakteryzuje się wyjątkową odpornością na ciepło oraz wytrzymuje wysokie temperatury do 280°C. Jest także odporna na zarysowania, dzięki czemu nie zaszkodzą jej nawet najostrzejsze noże używane w kuchni. Spore rozmiary zlewozmywaków sprawiają, że zmywanie dużych naczyń po posiłku staje się wygodne i szybkie. Zaletę stanowi również system Grohe Whisper, który skutecznie ogranicza dźwięki powstające podczas zmywania. Zlewozmywaki kompozytowe są dostępne w pięciu wersjach: z 1 komorą, 1,5 komory, 2 komorami, a także z ociekaczem oraz bez ociekacza. Dzięki możliwości montażu nablatowego i podblatowego, produkty mieszczą się w niemal każdej kuchni.

Innowacyjne rozwiązania – wygoda, ekologia i doskonały smak wody

System Grohe Blue Home to mała rewolucja w kuchni – czasochłonne zakupy i uciążliwe transportowanie zgrzewek z wodą należą już do przeszłości. Teraz źródło czystej i smacznej wody jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Naciśnięcie jednego przycisku sprawia, że system w wersji duo zapewnia dostęp do zwykłej wody zmieszanej, a także do wody schłodzonej, filtrowanej i gazowanej – dzięki osobnym kanałom wewnątrz wylewki. Dużą elastyczność gwarantuje wyciągana wylewka, a także możliwość obsługi za pomocą aplikacji na smartfony, w tym wygodne zamawianie filtrów i butli CO2 bez wychodzenia z domu. Ponadto dostępny jest także intuicyjnie obsługiwany model mono, który można zamontować jako dodatek do istniejącej baterii kuchennej. Zwłaszcza, że elegancki design baterii Blue Home przyciąga uwagę w każdej kuchni. Intuicyjna w obsłudze, smukła armatura dostępna jest w wersji z powłoką chromowaną lub ze stali szlachetnej, a także z trzema różnymi kształtami wylewek, które będą pasować do każdego zlewozmywaka i każdej kuchni.

Zestaw startowy Grohe Blue Home składa się z baterii kuchennej oraz chłodziarki połączonej z filtrem i butlą CO2. System zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Chłodziarkę można zamontować w szafkach o szerokości 40 centymetrów. Wymiana zintegrowanego filtra optymalizującego jakość wody, a także butli CO2 jest bardzo prosta.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także