×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Jasna kuchnia: 10 stylowych pomysłów na aranżację

Jasna kuchnia: 10 stylowych pomysłów na aranżację

Autor: Justyna Łotowska
13 maj 2021 16:03

Stylowa, klasyczna kuchnia to pomysł, który zawsze będzie modny. Zobaczcie 10 aranżacji, na które warto zwrócić uwagę!

Jak urządzić kuchnię w klasycznym stylu? Sprawdzą się eleganckie frezowania, porcelanowe uchwyty czy ażurowe fronty szafek. Połączone z dużą liczbą dodatków, bibelotów czy akcesoriów kuchennych, tworzą ciepłą, przytulną atmosferę.

W większych kuchniach dodatkowo wydobywa je umiejscowiona na środku pomieszczenia wyspa, która jest w pełni zintegrowanym centrum przygotowywania posiłków.

Stylowa kuchnia - jak ją urządzić?

Klasyczna kuchnia w bieli może również czerpać z tak modnego ostatnio stylu skandynawskiego. Jest on o wiele bardziej oszczędny w formie niż styl angielski. Cechuje go prostota i minimalizm idąca w parze ze szczególnym zamiłowaniem do naturalnych materiałów. Dlatego kuchnia wykonana w tej konwencji musi być z drewna - i to bielonego. 

W stylowej kuchni nie może zabraknąć wyposażenia, które będzie pasować charakterem do klimatu wnętrza. Zwróć uwagę na zlewozmywak i baterie - powinny być dopasowane do wnętrza, co nie znaczy, że muszą być stylizowane. Czasem prosta, nowoczesna bateria kuchenna idealnie sprawdzi się w klasycznej kuchni - zobaczcie nasze aranżacje z bateriami marki Ferro!

Czytaj również: Kuchnia w stylu klasycznym. 15 najpiękniejszych wnętrz. Zobacz zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także