PARTNER PORTALU
Modna strefa zmywania: zlew w kolorze blatu

Modna strefa zmywania: zlew w kolorze blatu

Autor: Anna Sołomiewicz
21 marz 2016 14:26

W nowoczesnych kuchniach modnie jest estetycznie schować zlewozmywak. Jednym ze sposobów jest wykonanie go w kolorze kuchennego blatu.

Nowoczesny styl w aranżacji wnętrz kładzie szczególny nacisk na minimalizm. Modne są proste linie i czyste formy, co ma wpływ również na to, jak urządzamy naszą strefę zmywania. 

Zlewozmywaki nakładane na blat są obecne dziś niemal wyłącznie w kuchniach klasycznych, o angielskiej manierze. W nowoczesnych wnętrzach Polacy chętnie sięgają po zlewy wpuszczane w blat lub pod nim podwieszane, a także drążone w blacie, na co pozwalają niektóre rodzaje materiałów stosowanych na blatach. 

Popularną tendencją aranżacyjną są ostatnimi czasy zlewozmywaki wykonane w kolorze harmonizującym z barwą, w jakiej wykonano blat kuchenny. Tak wykonane zlewy chowają się blacie, stając się niekiedy zupełnie niewidocznymi, co wpisuje się idealnie w modną obecnie stylistykę. 

W naszej galerii prezentujemy 10 zdjęć kuchni z polskich domów, których właściciele zdecydowali się na zlewozmywak w kolorze blatu. Zobaczcie, jak wyglądają!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także