PARTNER PORTALU
Nowość 2021. Organizer na zlewozmywak kuchenny. Fajny patent do kuchni

Nowość 2021. Organizer na zlewozmywak kuchenny. Fajny patent do kuchni

Autor: Justyna Łotowska
24 marz 2021 20:56

To niewielki gadżet, ale w naszych codziennych kulinarnych zmaganiach może być naszym małym, ale sprytnym pomocnikiem, który przyśpieszy przygotowanie wszystkich posiłków. Podoba wam się taki pomysł? Zajrzyjcie do naszego artykułu, w którym piszemy o nim więcej!

Andy Chef to pomysł na gadżet kuchenny, który pomóc w organizacji pracy w kuchni. Elegancki, ręcznie wykonany organizer mieści stalową wkładkę ociekową oraz deskę do krojenia z drewna orzecha włoskiego, która jest równocześnie stojakiem na nóż szefa kuchni. Czyli wszystko, czego potrzebujemy do przygotowania ulubionych posiłków jest zawsze pod ręką.

Andy Chef przeznaczony jest do stalowych zlewozmywaków z serii Box Franke, gdzie wystarczy oprzeć go o krawędź komory. Pasują do niej również akcesoria, co daje większą wygodę krojenia i szatkowania, opłukiwania i odcedzania. Po zakończonej pracy akcesoria wysuszymy w samym przyborniku, który jest wykonany ze stali, a przez to higieniczny i łatwy do czyszczenia.

Designerski organizer możemy postawić również na blacie. Tam nie tylko spełni swoją funkcję, ale również ożywi aranżację kuchni. 

Producent: Franke
Cena: 1349 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także