Nowości 2021: ciekawy pomysł na złotą  baterię do kuchni

Nowości 2021: ciekawy pomysł na złotą baterię do kuchni

Autor: Justyna Łotowska
23 lut 2021 10:22

Czerń lub biel i różowe złoto - ten pomysł na baterię do kuchni to nowość na 2021 rok. Jak wam się podoba?

Elegancka seria baterii Alanis to nowość marki Kuchinox na 2021 rok. Uwagę zwraca przede wszystkim nowoczesne podwójne wykończenie w wariancie matowej czerni i różowego złota oraz matowej bieli i różowego złota. Złote wykończenie jakie zostało dodane w bateriach znajdziemy na rozetach, nakrętkach, dźwigniach bądź wylewkach.

W serii jest sześć modeli, które dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru, w tym aż trzy baterie umywalkowe. To model baterii sztorcowej, baterii z podwyższonym korpusem oraz baterii z ruchomą wylewką i boczną dźwignią. Wszystkie trzy są wyposażone w wygodny korek klik-klak (uwaga! w kolorze różowego złota) oraz aerator Neoperl, który napowietrza wodę, powodując jej mniejsze zużycie. Dodatkowo z ofercie występuje model baterii ściennych tj. wannowy oraz natryskowy.

Na szczególną uwagę zasługuje stojąca bateria kuchenna z ruchomą wylewką „L”, która dostępna jest w czterech wykończeniach tj. czarny/różowe złoto, biały/różowe złoto oraz całkowicie jednolite w chromie oraz czerni.

Seria wykonana jest z litego mosiądzu, baterie posiadają też ceramiczną głowicę. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także