PARTNER PORTALU
Akcesoria do łazienki. Piękna i modna kolekcja z lastryko!

Akcesoria do łazienki. Piękna i modna kolekcja z lastryko!

Autor: Ewa Kozioł
03 marz 2022 09:35

Akcesoria wykonane z lastryko to doskonały wybór do łazienki. Są trwałe, odporne na wodę i parę, a także pięknie wyglądają. Będą nie tylko efektowną ozdobą wnętrza, ale i pomogą utrzymać w nim higienę oraz porządek.

Czym charakteryzuje się lastryko?

Lastryko zwane też terrazzo to wyszlifowana betonowa masa z zawartością kamiennego kruszywa. Ze względu na swoje właściwości - m.in. odporność na warunki atmosferyczne, materiał wykorzystywany jest do tworzenia tarasów, schodów, parapetów, ale nie tylko! Lastryko znajduje także coraz szersze zastosowanie we wnętrzach – szczególnie w kuchniach i łazienkach. Dziś tworzy się z niego kuchenne blaty czy modne akcesoria.

Lastryko w łazience

Lastryko to materiał, który doskonale radzi sobie z wilgocią, dlatego jest wprost stworzone do przestrzeni łazienkowych. Woda i para nie są w stanie wpłynąć na jego trwałość. Tworzywo to jest również niezwykle odporne na ścieranie. Warto więc wybierać akcesoria wykonane z lastryko, gdyż będą nie tylko piękną ozdobą wnętrza, ale i pomogą utrzymać w nim higienę oraz porządek. Wśród szerokiej gamy produktów wykonywanych z lastryko, znajdują się m.in. akcesoria łazienkowe z kolekcji Blend marki Sealskin: dozownik na mydło w płynie, kubek na szczoteczkę, szczotkę do WC z pojemnikiem czy kubek na szczoteczki podwójny.

Produkty wykonane są z najlepszej jakości lastryko, które jest odporne na wilgoć, a także powstawanie zacieków z mydła. Akcesoria są wytrzymałe, dlatego posłużą całej rodzinie przez wiele lat. Popularnymi motywami na akcesoriach z lastryko są naturalne odcienie z nakrapianiem w kolorze zieleni, pomarańczy i beżu. Barwy ziemi wprowadzają ład, a kolorowe nakrapianie nadaje niebanalnego wyglądu. Łazienka z płytkami czy akcesoriami w tym stylu z pewnością nie będzie nudna.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także