4 Design Days 2022: Laufen proponuje nowe kolekcje, kolory i wzory!

4 Design Days 2022: Laufen proponuje nowe kolekcje, kolory i wzory!

Autor: Justyna Łotowska
21 lut 2022 13:17

To właśnie na tym wyjątkowym święcie wzornictwa 4DD w dniach 27-30.01.22 w Katowicach marka Laufen po raz pierwszy zaprezentowała nowe kolekcje, nowe modele, kolory i wykończenia, które wejdą do sprzedaży w 2022 roku.

W trakcie tegorocznych targów 4 Design Days można było zobaczyć nową odsłonę kolekcji Kartellbylaufen, która oferuje innowacyjne podejście do koloru i opiera się na współpracy dwóch firm, ekspertów w swojej branży – marek Kartell i Laufen. Wspólny projekt zaowocował kolorową kolekcją ceramiki łazienkowej, baterii i dodatków łazienkowych idealnie wpisującą się w trendy. To rozwiązanie pozwala na wiele kompozycji, ponieważ wciąż pojawiają się nowe modne propozycje, które łączą funkcjonalność z wymiarem zmysłów i emocji.

Funkcjonalność i uniwersalność znajdziemy także w nowej serii Lua i Lani, które oferują ceramikę, meble, wannę czy w poszerzonej ofercie brodzików Pro w nowych kolorach i z nowymi ozdobnymi osłonami odpływu. Kolekcje wejdą do sprzedaży w marcu 2022 roku. Na targach 4 Design Days 2022 kolekcja ta została zaprezentowana po raz pierwszy.

Czytaj też: Roca na 4DD. Jakie nowości na 2022 rok?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także