PARTNER PORTALU
5 powodów by wybrać toaletę myjącą

5 powodów by wybrać toaletę myjącą

Autor: Urszula Tatur
13 paź 2020 08:45

Ci, którzy mieli już okazję przekonać się jak wygodne jest mycie miejsc intymnych po skorzystaniu z toalety, polecają je innym. Z myślą o tych, którzy cenią siłę merytorycznych argumentów, przygotowaliśmy 5 powodów, dla których warto korzystać z toalety myjącej.

1. Nowy standard higieny

Użytkownicy toalet myjących przyznają, że na początku sami byli zaskoczeni komfortem i świeżością, którą daje delikatne mycie pupy wodą.

Często słyszymy od Klientów, że odkąd mają u siebie toaletę z funkcją higieny intymnej odczuwają wręcz dyskomfort korzystając z konwencjonalnego wc poza domem – mówi Paweł Karaś, menedżer produktu Geberit. Czy ktokolwiek z nas woli myć ręce tylko mokrą chusteczką albo zamiast prysznica stosować suche środki myjące? Raczej nie. Tylko woda jest w stanie zapewnić prawdziwą czystość. 

2. Personalizacja

Mając świadomość, że strefy intymne to miejsca szczególnie wrażliwe, użytkownicy toalet myjących mogą dostosować parametry mycia (a w przypadku niektórych modeli również suszenia) do indywidualnych potrzeb. Jedna toaleta jest w stanie sprostać potrzebom każdego z domowników! Optymalny zestaw funkcji: temperaturę i intensywność strumienia wody oraz powietrza suszącego, możemy zaprogramować na stałe, korzystając z pilota, bezprzewodowego panelu sterowania lub aplikacji.

3. Ekologia

Choć woda jest niezastąpiona w utrzymaniu codziennej higieny, musimy dbać o jej zasoby. Nowoczesne toalety myjące powstają nie tylko z myślą o naszym codziennym komforcie, ale również w trosce o środowisko naturalne. Testy przeprowadzone z wykorzystaniem metody IMPACT World+ potwierdzają, że wpływ urządzeń na środowisko jest niższy niż w przypadku konwencjonalnych toalet, a także w sytuacji korzystania z toalety i bidetu, nie wspominając już o tradycyjnym prysznicu. Mając w łazience taką toaletę z powodzeniem możemy zrezygnować np. z nawilżanych chusteczek, które nie służą naszej planecie.

4. Bezkompromisowa czystość

Posiadacze toalet myjących mogą zapomnieć o szorowaniu urządzenia z użyciem agresywnych środków czystości! Nowoczesna technologia i przemyślany design sprawiają, że są to produkty niezwykle łatwe w czyszczeniu. Bezkołnierzowa miska ustępowa z technologią TurboFlush® oraz idealnie gładkie szkliwo to rozwiązania, które zapobiegają gromadzeniu się osadów, bakterii i drobnoustrojów. Ale to jeszcze nie wszystko! Przed i po każdym użyciu ramię natryskowe jest automatycznie opłukiwane świeżą wodą. Daje to użytkownikom gwarancję absolutnej czystości i higieny.

5. Design na najwyższym poziomie

Idealna harmonia technologii i wzornictwa sprawia, że na pierwszy rzut oka trudno dostrzec innowacyjne rozwiązania techniczne ukryte w prostej i smukłej misce ceramicznej. Elegancki, lekki design doceniło jury najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów.

Kąpiel pod prysznicem jest już nieodłącznym elementem naszej codzienności. Higiena intymna z użyciem wody to najpewniejszy i najprostszy sposób, by czuć komfortową czystość w ciągu dnia. Dzięki toaletom myjącym mamy ją dosłownie na wyciągnięcie ręki – wystarczy nacisnąć przycisk.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także