PARTNER PORTALU
Baterie łazienkowe. Zobacz ciekawą kolekcję

Baterie łazienkowe. Zobacz ciekawą kolekcję

Autor: Katarzyna Masłowska
22 maj 2019 08:46

Nowy model wyróżnia się ergonomicznym kształtem, efektownym uchwytem z okrągłym wgłębieniem w wypolerowanej chromowanej powierzchni, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku.

Firma Duravit rozszerza gamę baterii Profiline B.1 i B2 o nową serię B.3. Przejrzysta konstrukcja i właściwe proporcje sprawiają, że bateria B.3 doskonale pasuje do wszystkich serii łazienkowych, do tego jest dostępna w przystępnej cenie.

Baterie B.3 dostępne są w trzech różnych rozmiarach S, M i L - do najmniejszych umywalek, klasycznych a także blatowych. Strumień wody można optymalnie dostosować do potrzeb użytkownika dzięki regulowanemu perlatorowi.

B.3 to idealna bateria do wszystkich rodzajów instalacji w łazience - bidetu, prysznica i wanny. W przypadku prysznica istnieje możliwość wyboru między mieszaczoową a termostatyczną baterią zarówno w instalacji podtynkowej i natynkowej.

Zobacz także: Nowoczesna łazienka. Tak możesz ją urządzić

Podłączenia podtynkowe można łączyć z dowolnymi kwadratowymi lub okrągłymi głowicami prysznicowymi, do montażu ściennego, sufitowego a także ze słuchawkami prysznicowymi w różnych wersjach. W przypadku wanien także dostępne są baterie termostatyczne lub mieszaczowe do montażu natynkowego i podtynkowego.

Duravit BlueBox to uniwersalny system montażowy do wszystkich modeli baterii (zarówno z mieszaczem jak i z termostatem), przeznaczony do montażu podtynkowego. Pozwala na podjęcie ostatecznej decyzji projektowej dopiero po zamontowaniu zestawu podstawowego.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także