Baterie prysznicowe z termostatem. Modne i nowoczesne pomysły do łazienki

Baterie prysznicowe z termostatem. Modne i nowoczesne pomysły do łazienki

Materiał Partnera Autor: Vado
28 maj 2014 08:09

Nowoczesna strefa prysznicowa może być funkcjonalna i piękna! Jak o to zadbać? Postawić na modne baterie prysznicowe z termostatem. Zadbają o właściwą temperaturą (a przy okazji oszczędzą wodę!), a ich elegancki wygląd sprawi, że łazienka nabierze blasku.

Baterie prysznicowe z termostatem to dzisiaj coraz częściej wybierane rozwiązanie do łazienek. Powody? Mnogość dostępnych konfiguracji - wybierać możemy spośród baterii jedno-, dwu- lub trzydrożnych, do których podłączamy deszczownicę lub słuchawkę prysznicową (a nawet oba te rozwiązania!). Znajdziemy minimalistyczne modele podtynkowe, ale i bardziej tradycyjne modele natynkowe. Decydując się na wannę możemy zastosować różne opcje jej napełniania: tradycyjną wylewkę naścienną, wylewkę kaskadową lub cieszący się coraz większą popularnością system napełniania przez przelew.

Tak duża możliwość konfiguracji sprawia, że każdy bez problemów znajdzie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb i upodobań. Jakie modele wybrać? Polecamy szeroką ofertę baterii z termostatem marki Vado. To czołowy brytyjski producent wysokiej jakości armatury łazienkowej, akcesoriów oraz rozwiązań prysznicowych, dostępnych na rynkach całego świata. Wszystkie produkty poddawane są restrykcyjnemu procesowi kontroli jakości, aby upewnić się, że spełniają one wymagania, które pozwalają zaoferować 12-letni okres gwarancji. W ofercie Vado znajdują się produkty o bardzo zróżnicowanym wzornictwie, począwszy od baterii w stylu retro, po nowoczesne baterie z kaskadowymi wylewkami. A obecność na rynkach całego świata pozwala być na bieżąco z najnowszymi technologiami oraz trendami pojawiającymi się w branży wyposażenia łazienek.

Po pierwsze - baterie prysznicowe 1-drożne

W ofercie marki Vado znajdziemy wiele rodzajów baterii prysznicowych z termostatem. Wśród nich także podtynkowe modele 1-drożne. W takich modelach bateria zasilać będzie jeden odbiornik wody. Może być nim na przykład modna deszczownica - jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, otrzymamy możliwość doskonałego relaksu pod natryskiem, a dodatkowy minimalistyczny, designerski wygląd deszczownicy sprawi, że nasza łazienka stanie się piękniejsza.

Fot. Vado.
Fot. Vado.

 Po drugie - baterie prysznicowe 2-drożne

Dla tych, którzy lubią mieć możliwość wyboru (także w łazienkach, z których korzystają dwie osoby, z których jedna lubi kąpiel pod deszczownicą, a druga woli słuchawkę ręczną), powstały 2-drożne baterie z termostatem. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może się kąpać tak, jak najbardziej lubi!

Fot. Vado.
Fot. Vado.

Po trzecie - baterie prysznicowe 3-drożne

To propozycja dla maksymalistów, którzy nie lubią nudy, nawet pod natryskiem. Dzięki prysznicowej baterii 3-drożnej mamy możliwość zainstalowania deszczownicy, słuchawki ręcznej, ale także systemu napełniania przez przelew, który sprawdzi się w wannie. Dzięki temu oszczędzamy miejsce w łazience i nie musimy przy tym rezygnować z wygodnej, odprężającej kąpieli w wannie. Decyzja, jaki system wybrać, zależy tylko od nas.

 

Fot. Vado.
Fot. Vado.

Zobacz więcej: VADO, 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także