Bezdotykowe baterie na podczerwień. Nowości do łazienki spod kreski słynnych designerów

Bezdotykowe baterie na podczerwień. Nowości do łazienki spod kreski słynnych designerów

Autor: Justyna Łotowska
22 lut 2022 09:02

Bezdotykowe baterie na podczerwień w łazience? To innowacyjne rozwiązanie wprowadziła właśnie do 6 swoich nowych kolekcji marka Dornbracht. Za serią stoi znakomite studio projektowe Sieger Design!

Od lat na znaczeniu zyskują aplikacje zbliżeniowe i sterowanie gestami. Niedawny wzrost świadomości w zakresie higieny spowodował również wzrost popytu na wyposażenie łazienek. Dotyczy to nie tylko obszarów półpublicznych, takich jak restauracje, lotniska i muzea, ale także prywatnych łazienek, zwłaszcza łazienek dla gości.

W ofercie marki Dzięki Dornbracht pojawiły się właśnie baterie bezdotykowe na podczerwień. Nowa kolekcja to projekt znakomitego studia Sieger Design.

Nowa oferta obejmuje sześć designerskich baterii z licznymi opcjami błyszczącego i matowego wykończenia. IMO i Meta są dostępne w różnych wariantach z bezpośrednim ustawieniem temperatury na kranie i regulacją temperatury pod blatem. Dla serii projektowych MEM, Tara i VAIA Dornbracht oferuje regulację temperatury pod blatem. Oprócz błyszczącego chromu i eleganckiej platyny do wyboru jest sześć matowych wykończeń: mat chromowany, matowa platyna, szczotkowany mosiądz, matowa ciemna platyna, matowa czerń i matowa biel.

Funkcjonalnie baterie są oparte na sprawdzonej technologii podczerwieni i zawierają czujniki umiejętnie zintegrowane z projektem. Montaż i instalacja odpowiadają prostej zasadzie „Plug & Play”. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także