Bezdotykowe rozwiązania w trosce o higienę w łazience

Bezdotykowe rozwiązania w trosce o higienę w łazience

Autor: Redakcja
03 cze 2020 13:32

Toaleta myjąca Riva jako jedyna na rynku oferuje czyszczenie termiczne urządzenia i można ją łączyć z eleganckim bezdotykowym przyciskiem spłukującym. To tylko niektóre propozycje, aby zwiększyć bezpieczne i higieniczne użytkowanie w toalecie i łazience.

Nowością na rynku są zaawansowane i bezdotykowe przyciski spłukujące ze szlachetnego szkła, w kolorach bieli lub czerni. W minimalistycznej formie idealnie prezentują się w łazience.

Elektroniczne przyciski spłukujące AW3 i AW4 to inteligentne rozwiązanie, które można uruchamiać albo poprzez zbliżenie dłoni lub automatycznie (tylko model czarny). Pasują do stelaży Laufen LIS. Przyciski posiadają funkcję podwójnego spłukiwania. Wybór należy do nas czy wybierzemy mniejszą czy większą ilość wody. Oba są minimalistyczne i eleganckie.

Obecnie łazienka może być higieniczna jak nigdy dotąd. Rewolucyjne podejście do higieny oferują toalety myjące Navia lub Riva Laufen w połączeniu z bezpiecznymi przyciskami bezdotykowymi. Riva to jedyna toaleta myjąca z czyszczeniem termicznych instalacji wewnętrznych. Zarówno Navia i Riva oferują nam komfortową higieną osobistą zapewniając przy tym minimalistyczny europejski design.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także