PARTNER PORTALU
Co łączy WC z aparatem fotograficznym?

Co łączy WC z aparatem fotograficznym?

Autor: Urszula Tatur
08 kwi 2021 14:17

Co łączy systemy sanitarne z technologią wykorzystywaną w aparatach fotograficznych? Okazuje się, że te z pozoru odległe branże mogą wzajemnie się inspirować.

Przyciski nowej generacji

Elektronika do WC z bezdotykowym systemem uruchamiającym wyznacza nowe standardy higieny i bezpieczeństwa – zarówno w toaletach prywatnych, jak i publicznych. Po raz pierwszy zastosowano tu innowacyjny typ czujnika wywodzący się z technologii wykorzystywanej w aparatach fotograficznych. Precyzyjnie wykrywa on bezdotykową aktywację spłukiwania, odróżnia ją od innych ruchów użytkownika, a przyciski podświetlają się wyłącznie w sytuacji, gdy zbliży się on do toalety. To wszystko pozwala  ograniczyć niezamierzone uruchamianie spłuczki.

Solidny minimalizm

Elektronika TECEsolid wyróżnia się minimalistycznym designem, subtelną, geometryczną formą oraz przemyślaną konstrukcją. Przyciski o grubości zaledwie 6 mm zostały wykonane ze stali nierdzewnej i zaprojektowane warstwowo: 2 mm płytka metalowa chroni ramkę montażową przed uszkodzeniami, wynikającymi m.in. ze zwiększonej częstotliwości użytkowania przycisków. Co więcej - ramka może być dodatkowo przymocowana w niewidoczny sposób i zabezpieczona przed kradzieżą. Przyciski dostępne są w pięciu wariantach wzorniczych: chrom połysk, stal nierdzewna szczotkowana (z ochroną anti-fingerprint), biały połysk i mat oraz czarny matowy.Zaprogramowany na komfort

TECEsolid jest niezwykle intuicyjny w obsłudze i posiada zintegrowany program spłukiwania higienicznego oraz interwałowego. Elektronikę można także dopasować do indywidualnych wymagań za pomocą aplikacji. Spośród programowalnych funkcji warto wyróżnić m.in.: spłukiwanie pojedyncze lub ekonomiczne – dwoma ilościami wody, zakres detekcji czujnika, czas aktywacji, jasność podświetlenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także