Czarne baterie łazienkowe. To nowość!

Czarne baterie łazienkowe. To nowość!

Autor: Justyna Łotowska
19 sty 2022 11:29

Baterie, które wyróżnia ergonomiczne nachylenie o 10° w kierunku dłoni, stanowią idealne połączenie prostego kształtu i wyrazistego koloru. Zobacz nową kolekcję znanej marki!

Autorski projekt serii 10° Free stanowi jeden z kamieni milowych w asortymencie marki Ravak. Seria zebrała dużo międzynarodowych nagród za innowacyjne rozwiązania i stopniowo przekształciła się w kompleksową koncepcję łazienkową oferującą baterie w dwóch wariantach. Minimalistyczna wersja korpusu baterii 10°, bez ozdobnego przetłoczenia na górnej powierzchni uchwytu, dostępna jest teraz w czarnym wariancie kolorystycznym.

Nowe baterie w łatwy sposób dopasujesz do pozostałego asortymentu Ravak np. do czarnej ramy kabiny prysznicowej, akcesoriów prysznicowych lub wanny Freedom w czarnym matowym wykończeniu.

Seria 10 ͦ oferuje szeroką gamę czarnych akcesoriów, w tym wieszaków na ręczniki i innych dodatków do przechowywania szczoteczek do zębów, mydła i żelu. Matowe szkło i czarny kolor na wysokiej jakości metalowych elementach nadają akcesoriom luksusowego wyglądu i są gwarancją wieloletniej trwałości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także