PARTNER PORTALU
Czarny kolor w łazience: zobacz nowy pomysł na łazienkowy przycisk w czarnym macie!

Czarny kolor w łazience: zobacz nowy pomysł na łazienkowy przycisk w czarnym macie!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 gru 2020 12:42

Czerń jest obecnie jednym z najważniejszych i najmodniejszych kolorów w świecie łazienek. A czy wiecie, że możecie nawet zamontować przyciski do wc w wersji czarny mat? Zobaczcie ten ciekawy pomysł do łazienki!

W 2020 roku nie da się uciec od czerni w aranżacjach wnętrz. Dotyczy to również łazienek, w których ten popularny kolor wykorzystywany jest do tworzenia różnorodnych, efektownych akcentów. Znakomicie wpisuje się zarówno w wyrafinowane, eleganckie projekty, jak i w koncepcje minimalistyczne, lub przeciwnie – bardziej ekstrawaganckie. Seria przycisków uruchamiających Visign for Style firmy Viega to jedna z nowości do łazienek 2020 w modnej czerni. 

Nowe przyciski uruchamiające są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i pokryte elegancką powłoką w kolorze czarny mat. Odcień ten doskonale komponuje się z licznymi, dostępnymi na rynku armaturami w czarnym kolorze. Ponadto przyciski potwierdziły swoją  odporność na ścieranie w standardowych testach, po których matowa powierzchnia zachowała doskonały wygląd.

Producent: Viega

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także