×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Designerskie baterie: wyjątkowa biżuteria w łazience!

Designerskie baterie: wyjątkowa biżuteria w łazience!

Autor: Katarzyna Masłowska
03 wrz 2019 10:10
Aktualizacja: 13 wrz 2019 11:59

Dobre baterie do łazienki to takie, które wyróżniają się designem, jakością i mają zaawansowane systemy oszczędzające wodę i energię. do tego powinny idealnie komponować się z ceramiką łazienkową.

Laufen to nie tylko wyjątkowy design ceramiki sanitarnej i wanien, ale także niespotykane baterie. Projektowane są przez tuzy wzornictwa.

Laufen uzyskał wiedzę i doświadczenie w produkcji baterii kupując najstarszego producenta armatury sanitarnej w Szwajcarii, spółkę Similor w 2007 r. (założoną przez Charlesa Kuglera w 1854 r.). Obecnie Laufen produkuje z powodzeniem najbardziej nowoczesne i niepowtarzalne serie baterii. W ofercie znajduje się 7 kolekcji, które powstały w nowoczesnej fabryce.

Zobacz także: Nowoczesna łazienka. 30 kolekcji płytek ceramicznych

Z pewnością na uwagę zasługują baterie Val, które są częścią kolekcji łazienkowej Val, autorstwa Konstantina Gricica. W kolekcji znajdują się liczne propozycje baterii umywalkowych, bidetowych, natryskowych i wannowych. 4 modele baterii umywalkowych pozwalają na wybór ciekawej kompozycji z umywalką.

Baterie mają oryginalny kształt, a szczególną uwagę przykuwa niespotykany kształt uchwytu. Baterie Val są wyposażone w system “ekototal plus” i mają ekologiczny przepływ wody, wybrane modele cechują się przepływem nawet 5,7 l/min. System cold start, czyli uruchamianie wody zawsze od zimnej pozwala na oszczędzanie energii i redukcję zużycia ciepłej wody.

Kolejną niepowtarzalną kolekcją baterii w ofercie Laufen są baterie KartellbyLaufen. To część kolekcji łazienkowej zaprojektowanej przez Ludovicę i Roberto Palomba. W serii są liczne modele baterii umywalkowych, bidetowych, natryskowych i wannowych. To seria, którą wyróżnia ozdobna i funkcjonalna zarazem półeczka z kolorowego tworzywa, która idealnie koresponduje z innymi kolorowymi dodatkami tej serii.

To Cię zainteresuje: 20 szarych salonów. Zobaczcie jak mieszkają Polacy!

Modne kolory m.in. Bursztynowy, pomarańczowy, niebieski, transparentny i wiele innych tworzą nowoczesną, radosną przestrzeń. Ponadto seria oferuje proste cylindryczne kształty idealnie komponujące się z geometrycznymi kształtami ceramiki i wanną KBL. Kolekcja wyposażona jest w ekologiczny system ekototal, który pozwala na ekonomiczne wykorzystanie wody i energii. Przepływy wody to nawet 5,7l wody.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także