Geberit zaprasza na 4 Design Days. Co ciekawego zaprezentuje marka?

Geberit zaprasza na 4 Design Days. Co ciekawego zaprezentuje marka?

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 sty 2023 13:20

7. edycja 4 Design Days zgromadziła w Katowicach znanych architektów, projektantów i producentów wyposażenia wnętrz. W tym roku Geberit, europejski lider w segmencie ceramiki sanitarnej, zaprezentuje m.in. serię Geberit ONE.

4 Design Days to cztery dni inspirujących dyskusji, wystaw, prezentacji i spotkań z udziałem ikon światowego i polskiego designu. Wydarzenie wpisało się na stałe do kalendarza cenionych inicjatyw na Śląsku, przyciągając do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach wielu miłośników architektury i wzornictwa.

Projekt stoiska autorstwa Szymona Hanczara i spotkanie ze znanym projektantem

Przygotowana przez hanczar studio kompozycja dla Geberit zdobyła właśnie nagrodę LIT Lighting Design Awards w kategorii Visitor Experience & Museum Exhibition. Jury międzynarodowego konkursu doceniło realizację, która prezentowała ceramikę Koło / Geberit w nowatorskiej odsłonie formy i światła, które wspólnie stworzyły nowe struktury przestrzeni i warstwy narracyjne. Pracę odsłonięto podczas bankietu Geberit Thinking Forward, będącego zwieńczeniem konferencji „Shigeru Ban i architektura dla uchodźców”.

Targi 4 Design Days staną się więc okazją do nadania jej drugiego życia!

Łazienkowe trendy i najlepsze projekty wnętrzarskie. Ambasadorzy Geberit na 4DD

Ostatniego dnia targów, w niedzielę o godzinie 13.00 Ambasador marki, Tomasz Słomka przybliży zainteresowanym, jakie trendy będą obowiązywać w łazience w 2023 roku, podczas panelu ,,Wnętrze, o jakim marzysz – z nami urządzisz je bez problemu! Poznaj triki, dzięki którym nie popełnisz błędów!”.

Dla klientów indywidulanych, specjalnie w sobotę, spotkania z architektami i ambasadorami Geberit na stoisku firmowym: Katarzyną Szramek, Paulą Pióro, Anetą Korus, Ewą Więcek i Tomaszem Słomką. To idealna okazja, żeby rozwiać wszelkie wnętrzarskie wątpliwości i zasięgnąć porad ekspertów, którzy będą dostępni na stoisku w godzinach 11.00-16.00.

W trakcie trwania targów Geberit zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, polegającym na zrobieniu relacji ze stoiska Geberit na SoMe z hasztagiem #CeramikaGeberit i oznaczeniem profilu @geberit_poland. W konkursie można wygrać cenne książki oraz zestawy do robienia fondue.

Zapowiadają się dni pełne wrażeń i inspiracji, owocnych spotkań i wymiany doświadczeń. Do zobaczenia w Katowicach!

Zobacz więcej: https://www.geberit.pl/strona-glowna/

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także